Hakkımızda

İstanbul’un Temizlik Şirketi olarak kaliteli temizlik hizmetlerine ve müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz. Profesyonellik, kalite ve erişilebilirlik değerlerimiz, hizmetlilerimizin sıkı çalışması ve personelimizin güvenilirliği ile örneklenir. Sürecin her adımında beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyoruz.


İstanbul’daki hizmetçi servisimiz en üst düzeyde temizlik sunar. Deneyimli hizmetçilerimiz temizliğin her alanında eğitimlidir ve sıkı denetim ve sorumluluğun önemini bilirler. Huzurlu ve uyumlu bir ortam yaratmak için evinizin her köşesini temizleyerek beklentilerinizi aşmayı hedefliyorlar.


Ev veya ofisiniz için kat temizliği ve içeri/dışarı temizliği dahil olmak üzere çok çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz. Gereken hizmet türü veya mülkünüzün boyutu ve durumu ne olursa olsun, profesyonel ve yüksek kaliteli hizmetler sunmaya odaklandık. İstanbul’daki hizmetçi temizlik hizmetimiz uygun fiyatlıdır ve içinde saatler geçirmek isteyeceğiniz muhteşem bir şekilde parıldayan, sağlıklı bir ortam sunar.


Lüks Temizlik Şirketi, güvenilir ve sektörün en iyisi olmamızı sağlamak için hizmetlerimizin tüm sorumluluğunu üstlenir. Profesyonellerden oluşan bir ekibe güvenmek ve güzel temiz bir ev veya ofisin keyfini çıkarmak için aşağıdaki adresten bize ulaşın.


Ev işlerinden sıkıldıysanız ve misafirlerinizi tertemiz bir evle etkilemek istiyorsanız, İstanbul’un Temizlik Şirketi’ni aramaktan çekinmeyin!

Ekibimiz

İstanbul’un Temizlik Şirketi’nin Kurucusu

Turan Tutuş

Turan Tutuş, 1998 yılında Tokat’tan İstanbul’a geldi ve sekiz ay boyunca İstanbul’daki birçok temizlik şirketinde temizlik personeli olarak çalışmaya başladı. Temizlik tutkusu ve kendi temizlik şirketini kurma hayaliyle birikimlerini yatırdı ve 2018’de kendi işini olan istanbuluntemizliksirketi.com’u kurdu. Son yıllarda Turan Tutuş, şirketinin en iyi temizlik firması olması için yılmadan çalıştı. Gayretli çabaları sayesinde, ev temizliğinden ofis temizliğine kadar bir çok alanda hizmet veren profesyonel temizlik personellerinden oluşan bir ekip kurdu. Turan Tutuş ekibiyle birlikte profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Tüm Ekibimiz